lol

Apie MotoRad® Tavo PIRMAS PASIRINKIMAS ieškant termostatų ir dangtelių!

MotoRad Automotive Parts buvo įkurta 1958 metais. Ji užsiima aukščiausios kokybės variklio aušinimo sistemos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu tiek automobilių gamintojams, tiek kitiems termostatų gamintojams, tiek betarpiškai antrinėje atsarginių dalių rinkoje. Ilgametė įmonės patirtis, technologinės inovacijos, bekompromisiniai kokybės standartai sukuria didelę pridėtinę vertę MotoRad klientams. MotoRad gaminius galima rasti visame pasaulyje paplitusiuose geriausių markių automobiliuose, tokiuose kaip Audi, VW, GM, Ford ir Chrysler.

MotoRad® yra pasaulinio lygio aukštos kokybės termostatų , kuro bako, radiatoriaus bei tepalo įpylimo angos dangtelių gamintoja, automobilių gamintojų (OEM) bei antrinės rinkos tiekėja.

Jau 60 metų MotoRad sėkmingai kuria termostatų termoelementus, korpusus ir elektroninius termostatus, o taip pat šiluminio valdymo sistemas ir dangtelius.

Inovacijomis įmonėje užsiima visiškai sukomplektuotas ir šiuolaikiškai įrengtas tyrimų ir inžinerinių sprendimų padalinys. Šiuo metu ieškoma inovatyvių šiluminio valdymo sprendimų ir užsiimama naujos kartos termostatų kūrimu, panaudojant įvairias medžiagas ir vožtuvų formas.

MotoRad glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais bei klientais visame pasaulyje. Tai užtikrina įmonės filialai Vokietijoje, JAV, Meksikoje ir Kinijoje, o taip pat pasaulinis distributorių ir atstovų tinklas.

INOVACIJOS

MotoRad naudoja naujausias medžiagas, įrankius, technologijas ir procesus, kad sukurtų naujus,
termostatus ir leidžia padidinti gaminių patikimumą, sumažinti taršą, tuo pačiu padidinant variklio ir aušinimo sistemos efektyvumą.

OEM

MotoRad įgijo pasaulinio lyderio automobilizmo srityje reputaciją ir didžiuojasi tiekdamas aukščiausios kokybės originalius gaminius. MotoRad naudoja pažangiausią bandymų įrangą, tuo užtikrindama, kad gamybos procesas visada yra valdomas, o gaminiai atitinka įvairius OEM standartus.

Platus inovatyvių gaminių asortimentas

 • Termoelementai
 • Termostatai
 • Korpusiniai termostatai
 • Elektroniniai termostatai
 • Kuro bako dangteliai
 • Tepalo įpylimo angos dangteliai
 • Radiatoriaus ir plėtimosi bakelio dangteliai

Išskirtinis aptarnavimas ir savalaikis pasirodymas rinkoje

MotoRad teikia išskirtinį aptarnavimą, įs kaitant katalogus, kategorijų valdymą ir mokymų programas, kurios padidina kliento pardavimo potencialą. Be to, kompanija naudoja rinkos tyrimus ir pagreitinto konstravimo metodus, kad greitai įdiegtų naujus gaminius ir inovacijas, kurie suteikia klientams papildomą pranašumą konkurencinėje kovoje.

Asortimentas, neturintis sau lygių

MotoRad siūlomas gaminių asortimentas padengia praktiškai visų pasaulyje paplitusių lengvųjų automobilių parką. Tai leidžia klientui dirbti su vienu patikrintu tiekėju. Be to, MotoRad turi heavy- duty programą, skirtą sunkvežimiams

Kiekviena gaminių linija susideda iš trijų funkcine prasme skirtingų termostatų:

 • [Geriausi] Fall-safe
 • [Geriausi] UltraStat
 • [Geri]        Atitinkantys OEM standatus

Bekompromisinė kokybė

MotoRad gaminiai, skirti antrinei rinkai, atitinka tuos pačius kokybės standartus, kaip ir gaminiai, skirti konvejerinei automobilių gamybai (OEM). Tai aukščiausias patikimumas ir ilgaamžiškumas. MotoRad kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal šiuos standartus!  MotoRad yra sertifikuotas TecAlliance duomenų tiekė as, todėl profesionali dokumentacija yra garantuota ir atitinka ACES (Š.Amerikos automobilių pramonės katalogų standartus)

Aplinkosauginis atsakingumas

MotoRad skrupulingai laikosi aplinkos apsaugos įsipareigojimų ir imasi visų priemonių, garantuojančių darbuotojų saugumą ir sveikatą.

One thought on “Apie MotoRad®”

 1. Atgalinis pranešimas: clindamicina en gel

Comments are closed.