GERAUTUS
autoservisas
GERAUTUS
el. parduotuvė
GERAUTUS
el. katalogas

Akcijos

Tepalų keitimo akcija 4+1

Atėjus laikui keisti tepalus variklyje, nedaugelis susimąsto, kokią alyvą pasirinkti – tiesiog perka pigiausią produktą arba pasidomėję perka brangius, reklamomis pagrįstus tepalus.

Mes siūlome KUTTENKEULER tepalus, kurių gamintojai daug investuoja į kokybę, gal kiek mažiau į marketingo palaikymą. KUTTENKEULER kompanija yra įsitikinusi, kad pats produktas turi kalbėti už save, o ne garsiai skelbianti reklama: „Mes patys geriausi!“. Siūlome ir patiems įsitikinti vokiškos produkcijos nauda ir po keleto keitimų pajusite KUTTENKEULER tepalų privalumus:

  • suteikia maksimalią variklio apsaugą nuo pat jo užvedimo (variklis labiausiai dėvisi paleidimo metu, todėl labai svarbu užtikrinti tinkamą tepimą, kuris sumažina trintį);
  • neleidžia susidaryti nuosėdoms, o švaresnis variklis ilgiau tarnaus;
  • tepalų eksploatacinės savybės išliks nepakitusios per visą tarnavimo laiką (sumažės tepalų „deginimas“, alyva netaps klampesnė ar takesnė, todėl visada užtikrins variklio tepimą);
  • kuro taupymas – variklis lengviau pasileidžia patirdamas mažesnį pasipriešinimą, suvartodamas mažiau energijos, o tai reiškia ir mažesnės kuro išlaidos.

Tai tik keletas esminių skirtumų tarp pigios alyvos, kurią pardavėjas ar serviso meistras Jums įsiūlys neatsižvelgdamas į pasekmes, kurias automobilio savininkas pastebi tik vėliau, kai variklis jau negrįžtamai pažeistas dėl netinkamo tepimo.

Kviečiame ir Jus naudoti kokybiškus tepalus, o ne vien reklamomis brukamus tepalus. Be abejo, jeigu produktas yra reklamuojamas, tai nereiškia, kad jis nekokybiškas, tiesiog Jūs sumokate už reklamą…. Šiuo atveju KUTTENKEULER produkcija – tai optimalus kokybės ir kainos santykis.

Keiskite KUTTENKEULER variklio alyvą, pajauskite jos pranašumą! O visiems pasikeitusiems keturis kartus, penktą kartą keitimą ir alyvą dovanosime. Tai dovana, kuria siekiame Jums įrodyti, kad kokybiško tepalo ilgalaikis naudojimas turi labai teigiamas pasekmes.

Kas kartą keisdami alyvas mūsų servise, gaukite lipduką, jį klijuokite į šį lankstinuką ir surinkę keturis lipdukus, penktą kartą keitimą ir alyvą keiskite nemokamai

alyvosakcija41smDar šiek tiek apie gamintoją:

KUTTENKEULER alyvos gaminamos iš pirminės distiliacijos bazinių alyvų, tai yra visiškai nenaudojant regeneruotų alyvų ir pasižymi charakteringa šviesia spalva ir skaidrumu.

Kompanijos technologai atidžiai stebi automobilių gamintojų pristatomas naujienas ir stengiasi laiku reaguoti į kylančius reikalavimus variklinėms alyvoms bei kitiems tepimo produktams. Produkcija pritaikyta įvairių gamintojų naudojamoms technologijoms ir jos kokybę patvirtina pirmaujančių pasaulio gamintojų sertifikatai. Daugumos alyvų parametrai savo savybėmis lenkia nustatytas tarptautinių standartų normas. KUTTENKUELER GmbH yra įdiegusi pilnai automatizuotą kokybės kontrolės sistemą visose gamybos pakopose. Kiekviena produkcijos pakuotė turi partijos ir išpilstymo datos žymėjimą. 2001 metais KUTTENKUELER GmbH buvo suteiktas DIN EN ISO 9001 : 2000 sertifikatas.

Kompanijos reklaminis šūkis – ONE OF THE BEST INSIDE (VIENAS GERIAUSIŲ VIDUJE).

Kuttenkeuler Gmbh prisideda prie automobilių sporto populiarinimo kartu išbandydama savo produkciją ekstremaliomis sąlygomis.

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/gerautus.lt/httpdocs/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488