GERAUTUS
autoservisas
GERAUTUS
el. parduotuvė
GERAUTUS
el. katalogas

Apie mus

Firma „Gerautus“ – didmeninės prekybos įmonė, savo veiklą pradėjusi 2001 metais. “Gerautus” – šiuolaikinė, vis dar besiplečianti, į klientą orientuota bendrovė. Prekyba automobilių atsarginėmis dalimis bei alyva, automobilių remonto paslaugos, prekių pristatymas pagal užsakymus yra pagrindinė įmonės veiklos kryptis. Įmonė sėkmingai veikia ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių rinkose.

 

Visa mūsų realizacijos sistema yra puikiai suderinta. Galime pasigirti dideliu automobilių detalių pasirinkimu įvairiems automobilių modeliams. Esame įsitikinę, kad dėl plačios savo produktų gamos, lanksčios kainų sistemos, turime ką pasiūlyti net ir išrankiausiam klientui. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, visada randame Jus tenkinantį sprendimą.

 

Nuolatos plėsdami asortimentą bei išaugus pardavimams, nuo 2008 metų persikėlėm į didesnes patalpas ir šiandien sandėliavimo patalpos užima beveik 3000 kvadratinių metrų. Ilgalaikis glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais iš Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kitų Europos sąjungos šalių leidžia mūsų klientams pasiūlyti kokybiškų dalių tiekimą už patrauklią kainą. Produkciją importuojame ir iš Azijos šalių gamintojų, kurie griežtai kontroliuoja gaminių kokybę, turi atitinkamus sertifikatus. Tokia produkcija per ilgą laiką įgijo pirkėjų pasitikėjimą ir šiandien puikiai žinoma mūsų rinkoje kaip kokybiška produkcija už konkurencingą kainą.

Tikimės ir ateityje visi kartu sėkmingai bendradarbiausim, siekdami abipusiai naudingų rezultatų.

“Gerautus” kolektyvas

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/gerautus.lt/httpdocs/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488